admin On Styczeń - 20 - 2012
gry na przeglądarkę sizzling hot deluxe

gra przeglądarkowa Sizziling Hot

Zasiądź przed fotelem i … wejdź do kasyna

Sizzling Hot kojarzą dzisiaj pewnie wszyscy, jednak jest to gra bijąca rekordy popularności w najbardziej znanych kasynach na świecie. Kilkadziesiąt lat temu w Las Vegas zaczęły powstawać pierwsze kasyna. Nie było jeszcze automatów do gier, ale po kilku latach, kiedy biznes na dobre się rozkręcił postarano się i stworzono wspaniałe maszyny, gdzie gracz mógł rozbić bank i cieszyć się wygraną.

 

 

 

Dzisiaj nie musimy wychodzić z domu aby móc zagrać w prawdziwym kasynie. Na niby? A może na pieniądze? To już zależy od Was. Sizzling Hot to gra ciesząca się ogromną popularnością i oferująca wspaniałe możliwości. Jesteście gotowi na rozbicie banku? Jeśli tak, to sprawdźcie tą pozycję!

 

Jak grać?

 

Sizzling Hot posiada taką samą budowę jak naziemna wersja Sizzling hot. Symbole umieszczone są na pięciu bębnach. Są to ruchome elementy maszyny, nazywane również walcami. Podczas rozrywki, po wciśnięciu przez gracza „start” bębny zaczynają wirować w jednym kierunku, zatrzymując się po kolei od lewej strony. W zależności od tego jaki symbol (owoc, cyfra) wylosujemy – tyle wygrywamy. Gracz ma możliwość do wyboru dwa tryby. Może zagrać sobie na punkty, albo na prawdziwe pieniądze. Wszystko zależy od nas samych. Szczęśliwa siódemka, jest najważniejszym symbolem podczas gry w Sizzling hot – jest bowiem najlepiej punktowana. Zdobywając układ z pięciu 77777, możemy liczyć na wygraną nawet 10-20 razy wyższą niż w przypadku pozostałych symboli. Ile możemy zatem wygrać? Od razu zaznaczamy, że bardzo dużo pieniędzy lub punktów.

 

Rozbij bank!

 

W Polsce i na terenie całego świata miliony graczy już zna smak rozbicia banku. Gra jest jednak odpowiedzialna i nie zaleca się osobom niepełnoletnim rejestrowania na stronie producenta. Czy gra może uzależnić? W środowisku graczy istnieje przekonanie, że nie, ale to tyczy się tylko tych, którzy grają na punkty, a nie prawdziwe pieniądze.

 

Najlepszym trybem jest tryb punktowy. Możecie dzięki niemu nauczyć się techniki losowania swoich cyfr oraz symboli i kto wie? Może za jakiś czas skusicie się zagrać na prawdziwe pieniądze? Hazard może i jest nielegalny, ale w wersji internetowej tak, a co lepsze – może on przynieść sporo radości, pieniędzy i wiedzy taktycznej.

Kategoria: Hazard

Dodaj odpowiedz